مشمولیت معافیت ماده 81

Naji عضو سایت پرسیده شده 4 هفته قبل
" معافیت ماده ۸۱ فقط شامل حال اشخاص حقیقی میشه و اشخاص حقوقی موضوع ماده۸۱باید مالیات عملکرد پرداخت کنند؟"
1 پاسخ
مصطفی خوش طینت پاسخ داده شده 4 هفته قبل
سلام اشخاص حقوقی هم به شرط انجام تکالیف وماده ۸۱بودن معاف هست عملکردشون.