لزوم ثبت نام اشخاص حقیقی وارد کننده محصول در سامانه مودیان مالیاتی

تالار پرسش و پاسخدسته بندی: سامانه مودیان و پایانه‌ فروشگاهیلزوم ثبت نام اشخاص حقیقی وارد کننده محصول در سامانه مودیان مالیاتی
Naji عضو سایت پرسیده شده 2 ماه قبل

" اشخاص حقیقی که سالهای اول و دوم وارداتشان است وکارت بازرگانی دارند و بیشتر از 20 تا 40 هزار دلار به آن ها برای واردات ارزتعلق نمیگیرد و حداکثر فروش آن ها تا 1. میلیارد تومان میباشد میبایست در سامانه مودیان مالیاتی ثبت نام کنند یا خیر؟"

1 پاسخ
مصطفی خوش طینت پاسخ داده شده 2 ماه قبل
" بر اساس ماده ۱۴ الحاقی به سامانه (موضوع تسهیل تکالیف )اگر فروش تا ۲۵ برابرمعافیت ماده ۸۴ باشد (این رقم در سال ١٤٠٢ تامیزان ٣ میلیارد تومان است ) نیازی به صدور صورتحساب ندارند."