استفاده از ماده 81 جهت فروش های غیر رسمی

تالار پرسش و پاسخدسته بندی: سایر موضوعات مالیاتیاستفاده از ماده 81 جهت فروش های غیر رسمی
Naji عضو سایت پرسیده شده 5 ماه قبل
کارفرمایی باغ داره آیا میتونه در کنار فعالیت تجاری که انجام میده از باغ جهت فروش های غیررسمی از ماده ۸۱ استفاده کنه؟
3 پاسخ
مصطفی خوش طینت پاسخ داده شده 3 ماه قبل
"سلام فعالیت در زمینه کشاورزی که ماده ۸۱ گفته کلا معاف هست اگر شرکت باشه نرخ صفر میشه."
مصطفی خوش طینت پاسخ داده شده 3 ماه قبل
"منظور شما در کنار چه فعالیتی فروش غ رسمی استفاده کنه؟ این شخص حقیقی کار میکنه منظورم اینه که یه فعالیت مشمول مالیات داره فروش هایی که میخواد غیر رسمی باشه بگه فروش محصولاتباغمه که به مشکل نخوره باتوجه به اینکه تمام حساب ها الان چک میشه تا الان برا فروش های غیر رسمیش شماره حساب خانومشو میداده از الان شماره حساب خودشو برا غیر رسمی ها بده و بعد بگه محصولات باغشو فروخته"
مصطفی خوش طینت پاسخ داده شده 3 ماه قبل
"اشخاص ماده ۸۱ نیاز به تشکیل پرونده ندارن بنظرم اگر کارتخوان گرفته برای تفکیک درامد دو فعالیت پرونده کشاورزی ثبت کنه."